Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Deratizace v obci (19.11.2023)

Deratizace v obci (19.11.2023)V neděli 19. listopadu 2023 v dopoledních hodinách proběhne v naší obci z důvodu přemnožení hlodavců deratizace.
Deratizace proběhne ve dvou etapách:
1. V lokalitě na „Čtrnáctce“ (část obce od mnetěšské křižovatky směrem k nádraží) – osobně kontaktuje pracovník deratizační firmy majitele nemovitostí a doplní uzamykatelné deratizační stanice instalované již letos v lednu.
2. Následovat bude ošetření povrchové kanalizační sítě v naší obci speciální nástrahou. Pro tento typ deratizace bude použita nástraha odolná vůči vlhkosti, aplikovaná samostatně (bez deratizačních stanic) do kanálových vpustí.

Děkujeme všem za spolupráci.

Obecní úřad Vražkov